קדימה שרון > יופי > ניתוחי עפעפיים

ניתוחי עפעפיים

ניתוחי עפעפיים

יופי

כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי עפעפיים

כוח הכבידה עושה לנו שמות בגוף וכל אחד ואחת בשלב כזה או אחר יסבול מצניחת עפעפיים, יש כאלו שיסבלו מעט מן התופעה ויש כאלו שהתופעה תהיה אצלם בולטת במיוחד, לאנשים כאלו מומלץ לעבור ניתוח עפעפיים.

נכון שלא מדובר על הליך רפואי ומציל חיים אך הרפואה האסתטית תפסה לה כבר מקום של כבוד בקרב כל האוכלוסייה ואנשים לא מתלבטים רבות כמו פעם אם לעבור ניתוח הרמת עפעפיים או לא.

ניתוחי עפעפיים הם מהניתוחים הנפוצים בעולם בתחום הרפואה האסתטית וזאת משום שהעיניים שלנו הן הדבר הראשון עליו אנשים מסתכלים כשהם מדברים עמנו ואם הן נפולות הן מקנות לנו מראה עייף ומבוגר.

אילו ניתוחי עפעפיים ישנם ומה צריך לדעת לפני שבוחרים קליניקה שתבצע אותם ?

יש שני סוגים עיקריים של ניתוח עפעפיים ככל שהדבר נוגע לתחום האסתטיקה, ניתוח אחד הוא של העפעפיים העליונים והשני הוא של העפעפיים התחתונים כשכל אחד מהם ניתן לבצע בכמה דרכים. הרופא המטפל הוא זה שבוחר את השיטה הרצויה לביצוע הניתוח וזאת לאחר שבחן את תופעת צניחת העפעפיים או התדלדלות העור סביב באופן ספציפי.

חשוב להבין שניתוח זה הוא ניתוח לכל דבר ויש לבצע אותו בקליניקה בה יש ציוד מתאים שעומד בכל דרישות תווי התקן, זכרו שמדובר בעיניים שלכם ואם אתם מעוניינים לשמור עליהם עליכם לעבור את ההליך אצל רופא שהוסמך לכך ולכן מומלץ לבדוק נושא זה לעומק.

יופי נוספים

קדימה שרון