קדימה שרון > נופש > מלונות בוטיק בצפון

מלונות בוטיק בצפון

מלונות בוטיק בצפון

נופש

ככל שחולפות השנים אנו מתוודעים ליותר ויותר התפתחויות בתחום התיירות בכלל והמלונאות בפרט. בשנים האחרונות אכן התרחשו מספר מהפכות בתפיסה התרבותית והתיירותית, ואחת המשמעותיות מביניהן היא מלונות הבוטיק וצימרים יוקרתיים. בניגוד למלונאות הרגילה, בה ניתן ליהנות משלל אפשרויות תיירותיות מגוונות, שיכולות להתאים לכל אחד ואחת, במחירים סבירים מאוד, מלונות בוטיק הם נישה די שונה של המונח מלונאות. זוהי נישה שמבקשת להציג את החופשה בבית מלון כמשהו שונה לגמרי ממה שמוכר בדרך כלל בצימרים בצפון. מלונות בוטיק הם מלונות קטנים מאוד יחסית, ולא המוניים כמו המלונות המוכרים, שיכולים לאכלס עד מאות ואף יותר אורחים, אלא מלונות מאוד קטנים, המשקיעים מאוד באופנתיות הרבה האופפת אותם.

ישנם מלונות בוטיק במקומות רבים בארץ אפילו מלונות באילת וככל שעובר בזמן יותר ויותר אנשים מעדיפים את המלונאות מן הסוג הזה. המלונות הללו הם בהחלט חוויית פינוק מדהימה, לכל מי שרוצה את כל עסקת החבילה, של אירוח מלונאי מאוד יוקרתי, העולה בהתאם, עם חבילת פינוק כוללת. מבחינת מלונות בוטיק צפון הארץ זהו אזור שיש בו יחסית הרבה מלונות כאלה, גם מכיוון שהצפון זהו אזור מאוד יפה מבחינת נוף, וגם מכיוון שבאזור הזה יש לא מעט מבנים מאוד עתיקים, שהסבו אותם למלונות בוטיק.

אחד ממאפייני היוקרה של המלונות הללו הוא באמת האווירה ההיסטורית שיכולה לאפיין את המבנה. מכיוון שהצפון הישראלי הוא אזור בו במהלך ההיסטוריה הגיעו עמים שונים ומגוונים ובנו את מצודותיהם ובתיהם שם, נשארו המזכרות האדריכליות, שבראייה אדריכלית מודרנית הפכו להיות מלונות קטנים ויוקרתיים קצת יותר גדולים מצימרים אך קטנים מהמלונות הרגילים שאנו מכירים. ללא ספק ניתן לראות כאן שינוי מאוד מעניין בתפיסה התיירותית, מכיוון שאם ישנו היצע של תיירות יקרה ויוקרתית, כנראה שהיא גם עונה על צורך בתיירות מן הסוג הזה, על מאפייניה השונים.

נופש נוספים

קדימה שרון