קדימה שרון > אינטרנט > מדוע לפרסם בגוגל?

מדוע לפרסם בגוגל?

מדוע לפרסם בגוגל?

אינטרנט

אנחנו לא יכולים בלי אינטרנט. אנחנו מחוברים למחשב שלנו כמו תינוק המחובר לאימו, שהרי מהרשת אנו משיגים את כל הידע והמידע שאנו זקוקים לו, משם גם אנו משיגים ומקבלים את כל התוכן שמעניין אותנו. לפני האינטרנט היינו צריכים להפוך עולמות על מנת שנוכל להשיג את המידע הדרוש שלנו אך הנה, הכל נמצא בלחיצת עכבר.

גם תרבות הצריכה השתנתה לבלי הכר בשנים האחרונות. כולנו מכירים את הפרסומות שמשודרות מדי מספר דקות של תוכנית וכולנו מכירים את הפרסומות שמציפות את הרדיו והעיתונים. כחלק מהשיטוט שלנו בערוצי הטלוויזיה השונים, קריאה בעיתונים כאלה ואחרים גם תוך כדי נהיגה ברכב, כאשר אנו מאזינים לרדיו, אנו חווים את הפרסומות הללו ללא כל יכולת לווסת אותן, אלא אם כן אנו עוברים לערוץ אחר, תחנה אחרת, או מפסיקים לקרוא עיתונים.
האינטרנט ומנועי החיפוש שינו את כללי המשחק. באמצעות פרסום בגוגל וגם פרסום בפייסבוק אנחנו יכולים לדעת שרק הפרסומות שאנו יכולים להתעניין בהן יגיעו אל המסך שלנו. הרי מנועי החיפוש באינטרנט, וגוגל בראשם, מספקים לנו את רשימת האתרים ועולמות התוכן שאנו מבקשים מהם. לא אחת אנו מתעניינים בנושא מסוים, ועושים את מה שאנו יודעים לעשות – להקליד בגוגל את המילה המדוברת או את המילים המבוקשות, ולקבל את רשימת הלינקים ה רלוונטיים. כך אנו יכולים גם לקבל הצעות פרסומיות ביחס לתוכן שאנו מבקשים לעצמנו. הפרסום ממוקד מאוד ומגיע רק למי שיכול להתעניין בו.

יתרון נוסף שיש לפרסום באמצעות מנוע החיפוש גוגל הוא התשלום פר כניסה. המפרסם לא משלם על הקמפיין אלא אם כן ישנם גולשים שנכנסו ללינקים שלו בשביל להתעניין בתוכן השיווקי שמצוין שם. אם התשלום הוא רק בעבור שימוש מוכח ולא בעבור שימוש עתידי פוטנציאלי, כמו המדיות האחרות – מה טוב.

אינטרנט נוספים

שרת יעודי

שרת יעודי

ישנם תחומים בהם אנו לא תמיד מבינים ועצם ההצלחה שלנו בהם תלויה באנשים אחרים, מקצועיים…

לקריאה »
קדימה שרון