קדימה שרון > אינטרנט > חלוקה במשרדי מיתוג

חלוקה במשרדי מיתוג

חלוקה במשרדי מיתוג

אינטרנט

אולפן לעיצוב גרפי מוכר בתור אולפן המציע חומרי קידום מכירות חזותיים לקונים שונים – החל מבעלי עסקים קטנים וכלה בחברות ענק מתעשיות שונות. סגל העובדים בסטודיו לעיצוב גרפי כולל אנשי גרפיקה, מומחים לעיצוב, אנשי SEO באינטרנט ומקצוענים רבים שהם בעלי מקצוע מובילים ולהם רמת שירות גבוהה מאוד. לפי רוב הסטודיו מופרד לשלושה תחומים או קבוצות: מחלקה המתמקדת באינטרנט, מחלקה המתמקדת בגרפיקה ומחלקה נוספת לשירות משלים. שלוש המחלקות ביחד מיועדות לתת לקונה את המוצר הסופי הראוי במידה הרבה ביותר, יחד עם התאמה לסטנדרטים מחמירים ובלו"ז פדנטי.

המחלקה לעיצוב גרפי

המדור לעיצוב גרפי הוא האגף החיוני במידה הרבה ביותר עבור כל אולפן לעיצוב גרפי המחזיק מעצמו בתחומי מתן מענה לעסקים דוגמת מיתוג והפקת סגנון עיצובי. המחלקה פעילה במקצוע העיצוב הגרפי שמכיל: סגנון סמליל, עריכת מותג, ליטוש כריכות, נסוח תדמית עסקית, ליטוש כרטיסים עסקיים, סגנון קטלוגים, סגנון דפי מידע, דיוקן חברה, סגנון דפדפות, סגנון פרוספקטים, סגנון חומר פרסומי וכל מה שדרוש בכדי "למכור" את המוצר שברשותך בסגנון מיומן וראוי. תחום זה הוא הרובד הבולט בשיעור הרב ביותר בבניית מותג לעסק, כי פה מכונן הרעיון החזותי.

המדור לאינטרנט ומולטימדיה

בימים אלו כל אולפן לעיצוב חזותי שמכבד את עצמו בונה מחלקה שמועסקת בשיווק באינטרנט. בין תחומי הפעילות של המדור: שירותי קידום אתרים בגוגל ובמנועי חיפוש נוספים, איפיון אתרי אינטרנט, סגנון אתרי אינטרנט באינטרנט, אנימציה לאתרים, יצירה וסגנון של פרסומות באנר, ארגון מצגות עסקיות, אתרי ניהול תכנים ועוד. כך, אולפן לעיצוב גרפי יש בכוחו לתת מוצר כולל לקונה, בנוסף לתהליך מיתוג לחברה, בכדי להגיע לסטטוס שבו הצרכן מסופק מהתולדה הסופית במידה מקסימאלית.

שירותים משלימים

שירותים משלימים משמעותם כלל השירותים המלאים להשלמת פרוייקט בשלמות. השירותים הנוספים הינם: מלאכת הצילום, כתיבה שיווקית, ציור כללי ושרטוט, שירותי מיתוג בשביל בית עסק, עבודות דפוס, יצירת מוצרים לקד"מ וכן הלאה. ככה, בוס המעונין להשביח את החברה שלו עוד ועוד, יכול לבצע את זה מטעם אותו בית עסק, מתוך אמון שגם אילו הצרכן נדרש לשירותים נלווים – הוא יוענק פתרון משובח מבני-אדם שכבר עבד מולם.

מה אפשרי לפגוש באולפן

באולפן לעיצוב גרפי אפשר לפגוש שפע נרחב של פתרונות גראפיים קריאטיביים. אולפן ראוי מתמקצע בליטוש סמליל וביצירת מותג. באולפן עובדים מבחר המקצוענים בשטח: אמני גרפיקה, מומחי קופירייטינג, מעצבים גרפיים שלהם התמקצעות וותק רב במשלח יד העיצוב. האולפן מלווה את לקוחותיו ביושר במהלך כל המסלול עד לסוף העבודה.

אינטרנט נוספים

קדימה שרון