קדימה שרון > רכב > השכרת רכב בארץ

השכרת רכב בארץ

השכרת רכב בארץ

רכב

השכרת רכב בארץ אפשר לבצע באחת ממאות הסוכנויות שפזורות ברחבי המדינה. כל חברת השכרה מחזיקה בציי רכבים דומים. פורד פוקוס, מאזדה 3, יונדאי גץ ופיאט פנדה הם הדגמים המובילים בפופולאריות ההשכרה.

המחיר של השכרת רכב לא כולל דלק. אתם אמורים להחזיר את הרכב עם טנק מלא ובהחלט שמים על כך דגש. אם המחוג לא עובר את קו המלא באופן ברור, יכולים לחייב אתכם בתעריף דלק ייחודי לחברה. התעריף הזה גבוה עשרות מונים מהתדלוק שהיה עולה לכם בתחנת דלק.

לבדוק את הביטוח ולהחזיר בדיוק בזמן

חשוב מאוד לבדוק את הכיסוי הביטוחי שאתם מקבלים. האם כל מי שמלאו לו מעל גיל 24 יכול לנהוג ברכב, או רק מי ששילם עליו? מה גובה ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה? עוד פרט חשוב כשבאים לבצע השכרת רכב, הוא לעבור עם נציג החברה על הרכב מבפנים ומבחוץ.

המטרה היא לוודא שכל תקלה או נזק נרשמו מראש ולא אתם תחויבו עליהם כשתחזירו את הרכב. שימו לב, שחברות השכרה גובות דמי טיפול למשתמשים בכביש האגרה, כביש 6, וזאת בנוסף לתשלום האגרה עצמה שאתם מחויבים בה.

כמו כן, חברות השכרת רכב קפדניות מאוד לגבי השעה שבה החזרתם את הרכב. מניסיון, איחור של עד שעה עולה רבע ממחיר ההשכרה גם בבתי מלון בארץ ובמיוחד באירופה שם מדייקים מאוד, אבל מעבר לשעה הזו תחויבו במחיר השכרה מלא (אם כבר יצא ככה, יש לכם אפשרות להמשיך להשתמש ברכב לאותו היום).

רכב נוספים

קדימה שרון