קדימה שרון > כספים > השוואת ביטוח רכב

השוואת ביטוח רכב

השוואת ביטוח רכב

כספים

בכל שנה אנו נדרשים לחדש את ביטוח הרכב שלנו. למרות הרצון העז לחסוך כסף בביטוח, עצם המחשבה מהרמת הטלפונים, תהליך מסירת הפרטים המפרך, החדירה לפרטיותנו והזמן שזה לוקח, גורמת לנו לוותר מראש, ושפוט לחדש את ביטוח הרכב "על עיוור" ומקסימום נשלם "מעט יותר". שירות חדש מאפשר לנו להשוות ביטוחים בלי להרים את הטלפון אפילו פעם אחת.

השוואת ביטוח רכב הינה דבר בסיסי. חשבתם פעם למה אנו משווים כל פעם מחירים של ירקות, מוצרי חלב, יינות, בשר, ומחשבים, אבל כאשר זה מגיע לביטוח הרכב אנו מעדיפים לדלג על כל נושא ההשוואה. הוויתור הזה משחק לטובת חברות הביטוח שרק ממתינות שתוותרו כדי שהם ירוויחו עוד כמה עשורות אחוזים לכיסם.

באינטרנט קיימים דפים המציעים לנו להשאיר פרטים וש-5 חברות מובילות יחזרו אלינו עם הצעה. מה שהם לא אומרים לנו הוא שאנו נצטרך שוב למסור את כל הפרטים לכל אחת מהחברות שחוזרת אלינו, כך שלמעשה הם חסכו לנו את שיחת הטלפון בלבד, אבל הפרטים שלנו עכשיו מסתובבים אצל חברות ביטוח שינסו לשכנע אותנו לסגור אצלם גם בשנה הבאה.

שירות חדש של אתר המרכז את כל סוכני הביטוח, All Agents, מאפשר לנו לפתוח מכרז לביטוח הרכב שלנו, ולתת לסוכני הביטוח להתמודד ולנסות לזכות במכרז. כל מה שנותר לנו לעשות הוא להכניס פעם אחת בלבד את פרטי הרכב, ולצפות בהצעות המחיר שנכנסות אונליין בצורה מסודרת. אין צורך בטלפונים, זה לא עולה כסף, והכי חשוב שגם זה ללא התחייבות. כך עושים השוואת ביטוח רכב בעידן האינטרנט.

אפשר לבחור איזה סוג ביטוח אנו מעוניינים: ביטוח מקיף, ביטוח חובה, ביטוח צד ג', או שילובים שלהם. האתר מציע לנו כלים כדי להוזיל עוד יותר את פולסית הביטוח, כמו הגדלת ההשתתפות העצמית, במידה ואיננו נוהגים בשבת – גם נוכל לציין זאת, ועוד אפשרויות שיעזרו לנו לחסוך כסף.

הרשמה לאתר נעשית בצורה פשוטה, רק על-ידי אימייל ובחירת סיסמה. והחלק החשוב באמת, שהאימייל שלנו לא נמסר לאף אחד. כך שאף אחד לא יטריד אותנו.

רוצים לדעת עוד על איך זה עובד? צפו באתר בסרטון הסבר קצר .

ואם ברור גם לכם שככה עורכים השוואת ביטוח בעידן האינטרנט, פשוט פיתחו מכרז לביטוח הרכב שלכם.

בהצלחה !

כספים נוספים

שער הדולר

שער הדולר

כלכלות העולם מבוססות כידוע על סחר חליפין בשירותים, משאבי טבע וסחורות מסוגים שונים. התיעוש והקדמה…

לקריאה »
קדימה שרון