קדימה שרון > נופש > המלצות על בתי מלון באילת

המלצות על בתי מלון באילת

המלצות על בתי מלון באילת

נופש

רקע כללי

בקצה הדרומי של ישראל על חופו של הים האדום שוכנת לה העיר אילת, אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בארץ. על רצועת החוף של העיר ובסמוך לה פזורים בתי מלון רבים דוגמת מלון אורכידאה הריף אילת המציעים את שירותיהם לכל אורך השנה לנופשים הישראלים כמו גם המבקרים מחוץ לארץ. בתי המלון האילתיים נחשבים לחוד החנית בכל הנוגע למלונאות בארץ, כמויות המבקרים הגדולות והתחרות הגבוהה בתיירות הפנים ארצית מביאות לשיפור מתמיד באיכות השירות והאירוח בעיר.

מוקדי המשיכה של אילת

אילת מהווה מוקד משיכה תיירותי תודות למגוון רחב של סיבות. האקלים המדברי השורר באילת וסביבתה מספק מזג אוויר נוח לנופשים בעיקר בעונות האביב והסתיו, החום והשמש האילתיים מושכים אליהם תיירים מארצות אירופה הקרות אשר ממלאים את מלון ישרוטל אגמים אילת בעיר בעונות הרחצה.
הים האדום, ביתם של כמה מאתרי הצלילה הצבעוניים והססגוניים ביותר בעולם מהווה גם הוא מוקד משיכה לכל הנוגעים בדבר. מעבר לצלילה ניתן למצוא בחופי הים האדום סוגים רבים של ספורט ימי אשר יתאימו למגוון רחב של גילאים ויבדרו את כל המשפחה.

משתפרים ללא הפסקה

העיר אילת חיה ונושמת תיירות, מלון הרודס פורום אילת מהווים קו חיים לעיר, מעסיקים רבים מתושביה והפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מהנוף שלה. ביקורים תכופים של אורחים מחוץ לארץ ממשיכים להעלות את רמת המלונאות האילתית ואת הסטנדרט המוצע לכל המבקרים. תהליך זה צפוי להמשיך במגמה זהה בשנים הקרובות.

נופש נוספים

קדימה שרון