קדימה שרון > יופי > הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס

יופי

על הזרקת בוטוקס להעלמת קמטים

אנשים רבים מעוניינים להילחם בקמטי ההבעה אשר מופיעים על פניהם לקראת גיל ארבעים, אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בארץ ובעולם הוא הזרקת בוטוקס.
בוטולינום טוקסין (בוטוקס) הינו רעלן אותו מייצר חיידק הקלוסטרידיום באופן טבעי, השימוש בו החל לצרכים רפואיים בשנות השמונים ובשנת 2002 הטיפול קיבל את האישור של ה- FDA האמריקאי לשימוש קוסמטי.
הזרקת בוטוקס ניתן לעשות כבר מהשלבים הראשוניים של הופעת הקמטים, אין שום צורך לחכות עד שכל הפנים חרושות קמטים כדי לעשות את הטיפול אך יש להבין כי טיפולי בוטוקס אינם יעילים על קמטי עור מובנים (קמטוטים קטנים במיוחד) – לשם כך צריך מתיחת פנים.

כיצד מבצעים הזרקת בוטוקס והיכן ניתן לעשות את הטיפול?

טיפולי הזרקת בוטוקס לא מצריכים הרדמה כל שהיא, לפעמים ניתן למרוח משחת אלחוש אך לרוב גם היא מיותרת. את חומר הבוטוקס מחדירים אל העור כאשר את המזרק מחזיק הרופא בצורה אלכסונית. לאחר כמה דקות החומר משפיע והקמטים נעלמים כלא היו.
טיפולי בוטוקס יש לבצע במסגרת מבוקרת וזאת למרות הפשטות שבטיפול. רצוי לבצע את הטיפול אצל רופא מנוסה בתחום לו קליניקה מסודרת ובעלת רישיון מטעם משרד הבריאות.
טיפול אצל רופא שאינו מנוסה בתחום או במסגרת רפואית שאינה מבוקרת עלול לגרור תופעות לוואי וסיכונים מיותרים, לכן, חשוב לברר כמה שיותר מידע על הרופאים בתחום ועל הקליניקות המתמחות בטיפול.

יופי נוספים

קדימה שרון