קדימה שרון > יופי > דיאטת ד"ר רודריגז בפעולה

דיאטת ד"ר רודריגז בפעולה

דיאטת ד"ר רודריגז בפעולה

יופי

דיאטה של ד"ר סימונס

דיאטה של דוקטור סימונס הפכה ללהיט בקרב מיליונים. לאנשים רבים שהיה להם עודף משקל ניכר הציעו עד כה רק ניתוחים שונים כמו קיצור קיבה ועוד התערבויות כירורגיות לא נעימות ומסוכנות. כאן אנשים כאלה שיש להם אפילו 50 ק"ג עודף משקל מקבלים אלטרנטיבה רצינית, רפואית להוריד את המשקל עם עזרתה התומכת של הרפואה, ובחסות המדע המודרני

קצב הירידה במשקל

דיאטה של דוקטור סימונס ודוקטור רודריגז מאפשרת לרדת ק"ג ביום במשטר של 500 קלוריות ליום, או לרדת מעט פחות, בכמות קלוריות גדול יותר. אבל הירידה קורית בכל המקרים ואצל כול אחד וזאת מכיוון שהורמון ה HCG שהוא הורמון טבעי מגופנו, מפרק את השומנים בתחושת שובע, כוח ואנרגיה. ההורמון שבמקורו נועד לפרק רקמות שומן ולתמוך בגופו של נשים הרות, גורם לשומנים שלכם להתפרק בקצב אדיר גם אותם שומנים סרבנים באגן ובאזור הבטן יורדים ומתמוססים. דיאטת ד"ר רודריגז הוכיחה את עצמה בקרב אלפי מטופלים.

חשיבות הורמון HCG

500 קלוריות בפני עצמן הן לא הרבה, אך אם תאכלו אותה כמות קלוריות ולא תיקחו הורמון הHCG הירידה במשקל לא תהיה דרמטית ותהיה לכם תחושה של חולשה ועייפות. הורמון הHCG דואג שתקבלו את כל חומרי המזון ויטמינים מינרלים ושהגוף שלכם לא יפגע מהדיאטה. גם במסגרת לימודי רפואה משלימה לומדים כיצד להוריד משקל ביעילות.

חשיבות הדיאטה לבעלי משקל יתר גדול
אם יש לכם עודף משקל של 50 ק"ג ויותר ונואשתם מכול דבר אחר ואתם כבר חוששים שרק ניתוח יועיל, יש לכם אלטרנטיבה בריאה, רפואית שנוסתה בהצלחה על מיליוני אנשים, זה 50 שנה. בשילוב עם לימודי קינסיולוגיה ניתן להגיע לתוצאות יפות ולשנות את החיים.

אישור הדיאטה על ידי ה fda

מדוע עכשיו נזכרים להתמקד בדיאטה זאת אחרי כל כך הרבה שנים? הסיבה היא שמנהל התרופות האמריקאי, הFDA אישר את הורמון הHCG למטרות הורדה במשקל. אישור של דיאטה של דוקטור סימונס ע"י גוף כל כך קפדני מראה עד כמה היא בריאה ותומכת בגוף לעומת דיאטות אחרות שיש בהן סיכון והחלשה של הגוף. מדובר פה בטיפול רפואי מוקפד, ובהליך מדעי ומוכח של הרזיה. דוקטור סימונס כתב ספר שלם על שיטה זאת שנקרא פאונדים ואינצ'ים שמתאר ומסביר באופן מפורט את הרקע המדעי לשיטה, את הדרכים לקבל את הורמוןHCD ואיך כל תהליך ההרזיה בעצם פועל.

יופי נוספים

קדימה שרון