קדימה שרון > רכב > ביטוח לרכב חדש

ביטוח לרכב חדש

ביטוח לרכב חדש

רכב

הנה הגיע היום בו הגשמתם חלום נוסף וקניתם את הרכב שתמיד רציתם. על כך צריך לומר לכם מזל טוב. כאן ניתן לומר שנעשתה רק חצי עבודה, שהרי רכב ללא ביטוח רכב לא יכול לעשות שום דבר. החוק במדינת ישראל מחייב אתכם לרכוש ביטוח חובה וזאת עליכם לעשות, אך בנוסף, כדאי מאוד גם לעשות ביטוח מקיף, וכמובן גם ביטוח צד ג'. מכיוון שאתם קונים רכב חדש, בביטוח מקיף הוא מעין הכרח, משום שנזק לרכב יכול להיות מאוד יקר, וחשוב מאוד לגבות את כיסויי הנזקים באמצעות ביטוח מקיף, ואם כבר מכסים את החלק הזה בביטוח, אז גם כיסויי ההוצאות לצד שלישי שיכול להיפגע במקרה של תאונה, חס וחלילה.

אחד הטיפים החשובים ביותר שצריך לתת במקרה שרוצים לרכוש ביטוח לרכב חדש הוא סקר שוק. חייבים להיערך לקראת ההוצאה הכספית הגדולה על ביטוחי הרכב, ועל מנת שההוצאה תהיה מינימאלית חייבים לקבל הצעות מחיר מכמה שיותר חברות. כל אחת מחברות הביטוח מבקשות לעצמן כמה שיותר לקוחות, ומכיוון שתחום הביטוחים פתוח לשוק החופשי, יכולות החברות להציע הצעות מחיר מאו אטרקטיביות.

במידה ועושים בדיקת מחירים מאוד מדוקדקת, ניתן לראות שיכולים לחסוך עד אלפי שקלים בשנה בנוסף לחיסכון שניתן להשיג גם בביטוח חובה. מכיוון שרבים ממחירי הביטוחים השונים מבוססים על פרמטרים השייכים לנתוני הרכבים המבוטחים, צריך להבין שככל שהרכב עצמו יהיה יותר יקר, כך גם הביטוח בהתאם. לא חייבים לרכוש את כל הביטוחים באותה חברת ביטוח, אלא ניתן לקבל הצעות מחירים על ביטוחים פרטניים בכל אחת מן החברות השונות. ישנן חברות שיכולות להציע מחירי חבילות מאוד אטרקטיביים גם במקרה של השכרת רכב, ואנו מקבלים חבילת ביטוחי רכב במחיר נוח ומשתלם עם שירותים נלווים וכיסויים פוטנציאליים מאוד נוחים ומרשימים, ובנוסף גם לחסוך סכומים יפים מאוד בכל שנה.

רכב נוספים

קדימה שרון